עודכן ב 11.9.2022

ש:  מה החברה מספקת?

ת:  החברה, הינה חברת פינטק המספקת תחזית אלגוריתמית לשווקי ההון השונים. האלגוריתם מבוסס בינה-מלאכותית. התחזיות שמספקת החברה משמשות ככלי תומך החלטה בביצוע השקעות בשוקי ההון. לפרטים נוספים 

ש: מהו תאריך התחזית?

ת:  תאריך התחזית הנו התאריך אליו מתייחסת התחזית.

ש:  מהו טווח הזמן של האלגוריתם?

ת:  טווח הזמן הנו הזמן בו האלגוריתם מציע לנו להחזיק בנייר הערך. כאשר אנו מחשבים את הביצועים הפוטנציאלים אנו לוקחים בחשבון גם  את התאריכים הרלוונטיים.

ש: מה אני מקבל אחרי שנרשמתי לשירות?

ת:לאחר ההרשמה באתר דרך כרטיסיית הצטרפות. תשלח אליכם תחזית לדואר האלקטרוני, באופן יומיומי. התחזית כוללת 6 טבלאות , אחת לכל טווח זמן ( 3 ימים ועד שנה). בכל טווח זמן נמצאות 10 מניות מומלצות לקנייה, ו-10 מניות מומלצות למכירה (או שורט).  לכל מנייה ומנייה האלגוריתם מצרף 2 אינדיקטורים, סיגנל ומדד הביטחון, המסייעים למשקיע, להתמקד בבחירת המניות הטובות ביותר.

ש: כל כמה זמן נשלחת תחזית? ומה הם טווחי הזמן של כל תחזית?

ת: התחזיות נשלחות באופן יומיומי, למעט ימים שאין בהם מסחר. תחזיות למסחר בארה”ב נשלחות בבוקר של אותו יום מסחר, תחזיות לשוק הישראלי נשלחות בלילה שלפני המסחר. כל תחזית כוללת 6 טווחי זמן. טווחי הזמן נעים בין: ,3 ימים , שבוע, שבועיים, חודש, 3 חודשים ושנה.

ש:  מהי מפת החום בצד השמאלי של תחזית הביצועים ? (להסבר מפורט לחץ כאן)

ת בצד השמאלי ניתן לראות את התחזית שנותן האלגוריתם בהינתן טווח הזמן שהוא ייועד אליו. האלגוריתם ממיין 10,000 נכסים פיננסים בעלי עוצמת החיזוי הגבוהה ביותר ומדרג כול אחד מהם עפ”י עוצמת האות שלו. אלו שנמצאים באזור העליון של מפת החום  הם בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר לעליית מחיר ואילו הנמצאים בשורות התחתונות בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר לירידת מחיר.

ש:  מה הצבעים מסמנים?

ת המניות הנמצאות בתאים הירוקים הנם המניות המומלצות ביותר ע”י האלגוריתם למגמת מסחר חיובית ואילו המניות בתאים האדומים הנם המלצות למגמת מסחר שלילית. בנוסף ככול שהצבע כהה יותר אנו עדים לעוצמת אות חזקה יותר לגבי נייר ערך.

ש מהי מפת החום ?

ת : מפת החום הנה התחזית שאלגוריתם מפיק עבורנו. ככל שמפת החום בעלת צבעים כהים וירוקים אנו מצפים לעלייה של השוק וככל שהצבעים במפה אדומים וכהים אנו  מצפים לירידה בשוק.

ש מהם המספרים \ הסימולים בכל תחזית?

ת בצד השמאלי העליון ניתן לראות את שם המניה כפי שנסחרת בבורסה (טיקר \ סימבול)

המספר האמצעי הנו האות מגמה (סיגנל). האות מסמן לנו את סטיית המחיר של האלגוריתם לגבי נייר הערך. ככול שעוצמת האות גבוהה יותר האלגוריתם חוזה תנועה גדולה יותר במחיר הנכס.

אות חיובי מעיד על מגמת מסחר חיובית ואילו אות שלילי על מגמת מסחר שלילת. אות המגמה הוא סיגנל הנע בין 0- לאינסוף, ויש להתחשב בגדולו ביחס לנכסים האחרים שאיתו בטבלה. כלומר, נכס שהסיגנל שלו  בולט משמעותית מעל האחרים יחשב כנכס פוטנציאלי להשקעה.

המספר בצד שמאל למטה מציין את רמת המובהקות של האלגוריתם. רמת חיזוי גבוהה מעידה על הביטחון שיש לאלגוריתם בתחזית

ש: אז אם האלגוריתם מראה שרמת המובהקות 0.5  מה זה אומר?

ת: המובהקות נמדדת במדד הסטטיסטי של פירסון .כלומר נע בין 1- ל 1  . ש 1 מסמל רמת מובהקות ( ביטחון ) מקסימלית. ו-0 מבטא רמת מובהקות של בערך 50 אחוז. עם כך 0.5 מראה רמת ביטחון של בערך 75% אחוז.

ש:  מה המידע הפיננסי בו אנו משתמשים  ?

ת:  אנו משתמשים במידע מכלל המערכת הפיננסית: שערי ריבית, מניות, סחורות, מט”ח, מדדים עולמיים וכן תעודות סל. כל תחזית היא ביחס לשערי הסגירה האחרונים.

 

ש מה מסמלים החצים בטבלה שליד מפת החום ?

ת סימן החץ הירוק כלפי מעלה מסמן מגמת מסחר חיובית ואילו סימן החץ האדום מסמן מגמת מסחר שלילית. (לונג/שורט)

ש ראיתי שבתחזית המטבעות מוצג שיעור יחסי, מהו?

ת:  בתחזית המטבעות מוצגים שיעורי הדיוק של האלגוריתם כאשר שיעור של 70 אחוז ומעלה מציין אחוז דיוק גבוהה מאוד.

ש כיצד עלי להשקיע באמצעות התחזיות שמפיק האלגוריתם ?

ת לכל משקיע יש את רמת הסיכון שלו והטווח שבו הוא מעוניין להשקיע ולכן התשובה היא אינדיבידואלית. האלגוריתם מספק את הנכסים המומלצים ביותר להשקעה ל6 טווחי זמן. בחירת המניות ותהליך ההשקעה נעשה עצמאית על ידי הלקוח.

ש כיצד עלי להתייחס לעוצמת החיזוי ועוצמת האות ?

ת אנו ממליצים להתייחס לשני האינדיקטורים, הם בעלי חשיבות דומה.

ש:   האם התחזיות שלכם מגיעות עם מחיר כניסה ויציאה מהמניה ?

ת:  לא. התחזיות שלנו מגיעות עם פרקי זמן שונים והמלצת קניה או מכירה של הנכס פיננסי. התחזיות שלנו משתנות על בסיס יומיומי בהינתן המידע של היום הקודם, ומכיוון שעולם ההשקעות הוא עולם דינמי ומשתנה  הטווח מוערך בצורה גסה וצריך להפעיל שיקול דעת.

שאלות לגבי הניוזלטר שלנו ורכישת המוצרים?

ש מהו הניוזלטר של I know first ?

ת:  הניוזלטר של החברה מפורסם כול יום שני ונשלח  ישירות למייל. הניוזלטר מכיל תחזיות עבר של האלגוריתם ,כתבות בנושא שווקי ההון, קופונים לרכישת החבילות שלנו וחומרים נוספים שאנו מקווים שימצאו עניין אצל המשקיעים.

ש כמה עולה להיות חבר ברשימת מקבלי הניוזלטר?

ת הניוזלטר הינו בחינם וללא עלות.

ש כיצד אני יכול לקבל את הניוזלטר?

ת לחיצה על “הצטרפות”  ומילוי הפרטים שלך בצירוף המייל יצרף אותך לרשימת התפוצה שלנו והחל מיום שני תקבל את הניוזלטר ישירות למייל.

ש:  כיצד אני צופה במוצרים שיש לחברה להציע?

ת:  ברגע שנרשמת בעמוד ההצטרפות אתה תעובר אוטומטי לעמוד בו תוכל לצפות ברשימת החבילות שלנו.

ש:  האם אני יכול לשלם באמצעות   Paypal ?

ת:  כן. בבקשה צור אתנו קשר בכתובת support@iknowfirst.com

שהאם אני יכול לרכוש חבילות מותאמות אישית של מניות ,סחורות ,מטבעות וכו’ ?

ת:  כן. אנו  מציעים מגון רחב של חבילות המותאמות אישית. בנוסף לשירות של ניתוח תיק השקעות העונה על צורך זה. (קישו לניתוח תיק השקעות: https://iknowfirst.co.il/examine-portfolio)

שאלות לגבי המוצרים עצמם?

שאיזה מוצרים אתם מציעים?

תI Know First בעלת אלגוריתם לחיזוי של 10000 נכנסים פיננסים בעולם. : מניות, תעודות סל ,אגרות חוב, שערי ריבית, מטבעות וסחורות. בנוסף קיימות חבילות של ניתוח תיק השקעות בו תוכל להזין את המניות שאתה מחזיק והאלגוריתם ינתח אותם בשבילך. את מגוון החבילות ניתן לראות על ידי לחיצה על לשונית הצטרפות והזנת כתובת הדואר האלקטרוני.

ש האם אני יכול לקבל תחזית מותאמת אישית?

ת כן. אנו מציעים מגון רחב של שירותים ובהן תחזיות מותאמות אישית.

ש מהי החבילה המומלצת ביותר שלכם ?

תחבילות החבילות הפופלריות ביותר הן  Top 20 . Top10, ומניות ישראליות כללי. בהן יש המלצות למניות עם הסיגנל גבוה וההסתברות הטובה ביותר.

ש מיהם לקוחות החברה?

ת הלקוחות שלנו מגוונים ביותר וכוללים ,לקוחות מוסדיים ,בנקים, קרנות גידור, מנהלי כספים ואנשים פרטיים. ישנם מספר דרכים בהם אנו מספקים שירות ללקוחות החל ממחקר וייעוץ ועד לפתרונות טכנולוגים על בסיס האלגוריתם שפיתחנו.

ש כמה זמן החברה קיימת?

ת החברה פועלת החל משנת 2011 ,והחל משנת 2012 החברה רווחית.

ש: היכן ממוקמת החברה?

ת:  החברה פועלת בשני מרכזי פעילות עיקריים. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בנתניה בו מתבצע תהליך הפיתוח של האלגוריתם, לחברה מרכז פעילות בת”א בו מתבצע הניהול השוטף של החברה.

בנוסף לחברה מספר מרכזי פעילות משניים ברחבי העולם כגון: ארה”ב, איטליה, דרום קוראיה, הולנד, דרום אפריקה ויפן.

שונות

ש האם אהיה עשיר כתוצאה מהשקעה באלגוריתם ?

ת: אנו מציעים שירות אלגוריתמי לחיזוי נכסים פיננסים ככלי תומך החלטה. אין הבטחת תשואות או רווח בשירות.

ש האם מובטח לי שארוויח כסף עם האלגוריתם של I Know First ?

ת:  לא. אמנם האלגוריתם מספק לרוב תשואות איכותיות אבל אין בכך הבטחה לתשואות חיוביות עתידיות.

ש: כל כמה זמן מתקיים וובינר הסבר על שימוש ותחזית וכיצד ניתן להרשם אליו?

ת: הוובינר מתבצע מידי חודש, וניתן להירשם אליו באתר הבית ללא עלות.(שימו לב, מספר המקומות מוגבל)