ב 6 באוגוסט 2019. הגיע צוות החדשות של ערוץ 13 למשרדנו בנמל ת"א והציב בפנינו אתגר מפתיע, בקשה ספונטנית לבניית תיק השקעות לטווח של שבועיים מאחת החבילות הקיימות באתר. נעננו לבקשה למרות התקופה המאתגרת והתנודתיים הרבה בשווקים (ימים אחדים אחרי שטראמפ העלה את המכסים על סחורות מסין).

בניית התיק כללה תיק פאסיבי: בו נבחרו 10 מניות מאחת החבילות המובילו המוצעות באתר (חבילת TOP20 מניות מומלצות מהשוק האמריקאי, לרכישת החבילה לחץ כאן). ותיק אקטיבי: תיק מניות הכולל 10 מניות ובו בכל יום יהיה ניתן לעדכן את המניות המומלצות ביותר על פי המלצת האלגוריתם. (שני השיטות התבססו על אסטרטגיות המסחר שלנו)

התוצאות כפי שראיתם בכתבה היו מרשימות מאוד בשני התיקים. וזה במהלך תקופה תנודתית וסוערת בשווקים. ב6.8.2019 נבחר התיק הפאסיבי הבא:

האסטרטגיה בתיק פאסיבי היא בחירת טווח השקעה בו אנחנו מעוניינים, לאחר מכן נבחר את הנכסים עם האינדיקטורים האיכותיים ביותר ומשאירים אותו ללא שינוי לתקופה שבחרנו. אסטרטגיה זו נועדה למשקיעים הפאסיבים יותר בתהליך ההשקעה שלהם ולא מעוניינים בשינויים רבים. יש לציין עם זאת ששוק המניות הוא דינמי ומשתנה מיום ליום , ומומלץ להתעדכן בשינויים ובהזדמנויות שמאתר עבורנו האלגוריתם באופן שכיח עד כמה שניתן.

לסיכום , מומחה מטעם חדשות ערוץ 13 סיכם בסוף הכתבה: "הביצועים אכן מרשימים, עם תשואה מאוד גבוה והסיכון יותר קטן מהסיכון של ה SP500". ואכן שני התיקים את הכו את מדד ה-S&P500 בצורה ניכרת על אף התנודתיות בשווקים.

לכתבה המלאה לחץ כאן