מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים.


שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 04/05/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-07/05/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 1.75%
מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים

מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 04/05/2018 לטווח של ב–3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P500. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית ELLI עם תשואה מרשימה של 5.04%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית AAPL עם תשואה של 4.68% וכן מניית ABMD עם תשואה של 3.58%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 1.75% לעומת תשואה של 1.63% של מדד ה S&P 500.

חברת אליי מיי מספקת שירותים טכנולוגיים עבור תעשיית המשכנתאות. החברה מפעילה רשת למיקור, ארגון וניהול תהליכי קבלה ומתן משכנתאות עבור לקוחות בתחום. שירותי החברה מאפשרים ללקוחות להתאים את המשכנתאות לרגולציה, לשווק ואתם ללקוחות ועוד.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.