10 טופ מניות ארה"ב מומלצות בינה מלאכותית לקנייה/מכירה ( לונג\שורט ).האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים .


שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
פוזיצייה: שורט
תאריך פרסום התחזית: 03/05/2019
תקופת התחזית: בחודש (עד לתאריך ה-04/06/2019)
אחוז דיוק: 70%
מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 03/05/2019 לטווח של בחודש בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P 500. המניה המומלצת בחבילה זו WLK. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית HFC ומניית MU . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 70%.

חברת ווסטלייק כימיקל עוסקת בייצור ושיווק מוצרים מחומרי גלם, ויניל ופולימרים בארה"ב. החברה פועלת בשתי חטיבות: הראשונה מספקת מוצרים פטרוכימיים, כולל את'ילן, פרופילן, דלק פירוליזי, מימן, פוליאת'ילן, סטירן וחומרים נלווים והשניה מייצרת כלוריד פולי-וינילי, כלורין ואת'ילן דיכלוריד וכן חומרים המופקים מ-PVC. מוצרי החברה משמשים בשווקי מוצרי הצריכה והתעשייה, כולל אריזה, חלקי רכב, ציפויים ובנייה פרטית ומסחרית. לקוחות החברה כוללים מתקני עיבוד כימיים, יצרני פלסטיק, קבלני בניין, עיריות ומחסני אספקה. ווסטלייק כימיקל נוסדה ב-1985 ומרכזה ביוסטון, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.