מניות מומלצות לשורט באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים.


שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: שורט
תאריך פרסום התחזית: 02/02/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-05/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 7.58%
מניות מומלצות לשורט באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

המניות מומלצות לשורט באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית מתאריך 02/02/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית DB עם תשואה מרשימה של 12.12%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית CHK עם תשואה של 10.69% וכן מניית CLVS עם תשואה של 8.93% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 7.58% לעומת תשואה של -6.13% של מדד ה S&P 500.

קבוצת הבנקאות הגרמנית דויטשה בנק מציעה מגוון שירותי בנקאות ופיננסים ברחבי העולם. מגזר בנקאות ההשקעות עוסק בייצור ושיווק של מכשירי סטרקצ'רס מתקדמים ובמסחר בניירות ערך הכוללים אג"ח, מניות, פורקס, קומודיטיס, נגזרים ועוד. תחום זה כולל גם רכישות ומיזוגים, ייעוץ ותכנון אשראי בינלאומי וכן מתן שירותי נאמנות וסליקת ניירות ערך. מגזר הבנקאות הפרטית עוסק בניהול קרנות נאמנות, קרנות אלטרנטיביות וניהול תיקים אקטיבי וכן בניהול חשבונות פרטיים הכוללים תוכניות חסכון, פיקדונות, העברות כספים בינלאומיות, מכתבי אשראי, ערבויות ועוד. מגזר זה גם אחראי על שירותי ברוקרג' וייעוץ השקעות, שירותי משמורת, אשראי מסחרי וצרכני, משכנתאות, ביטוח, כרטיסי אשראי ועוד. הקבוצה שנוסדה ב-1856 חולשת כיום על 1,600 משרדים וסניפים ברחבי העולם ומרכזה בפרנקפורט, גרמניה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.