מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500.בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתוך מדד ה-S&P 500האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים למגמת מסחר חיובית או שלילית (לונג/שורט)

top-stock
שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 10/11/2017
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-17/11/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 4.23%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 10/11/2017 לטווח של ב–7 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P500. המניה המומלצת בחבילה זו FOXA הניבה תשואה מרשימה של 8.54%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית FOX עם תשואה של 8.35% וכן מניית SIG עם תשואה של 8.09%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 4.23%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של -0.22%.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.