מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים: 16.48% ב–7 ימים

מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ממגזר התעשייה הבסיסית המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).שירות תחזית המניות ממגזר התעשייה הבסיסית הוא שירות חדש מבית I Know First. מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים


שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 30/08/2017
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-06/09/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 8.08%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–7 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית SID עם תשואה מרשימה של 16.48%. מניות בולטות נוספות: מניית GGB אשר הניבה תשואה של כ-14.61% מניית USG -שהניבה תשואה של כ-12.54% וכל זה בתקופה של ב–7 ימים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 8.08% לעומת תשואה של 0.79% של מדד ה S&P 500

חברת קומפניה סידרורגיקה נסיונאל פועלת כיצרנית פלדה משולבת בברזיל. החברה מייצרת מגוון מוצרי פלדה ללא גימור, המשמשים כבסיס לייצור מוצרי פלדה אחרים; גיליונות פלדה, צינורות, מוצרים מגולוונים, פלדה מצופה באבץ וסגסוגות אחרות. החברה גם מספקת מוצרי פח שונים, כולל פלטות, פלדה ללא פח, פלדה מצופה פח ופלטות שחורות. בנוסף, עוסקת החברה בכריית פלדה, אבן סיד ודולומיטים ובהשקעה ברכבות ומסילות ובחברות אספקת אנרגיה בברזיל. החברה מוכרת את מוצריה בברזיל וברחבי העולם, כולל צפון אמריקה, אירופה ואסיה. קומפניה סידרורגיקה נסיונאל הוקמה ב-1941 ומרכזה בסאן פאולו, ברזיל.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות