מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

ברשימת מניות ההשקעה נכללות מניות ממגזר מניות הבנקים המומלצות למגמה חיובית /שלילית (מסחר קצר/ארוך).שירות תחזית המניות ממגזר הבנקאות הוא שירות חדש מ- I Know First.בחבילה זו ניתן למצוא מניות כגון: בנק אוף אמריקה,סיטי בנק ועוד.


שם החבילה: מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 02/05/2017
תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-02/05/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 39.65%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 02/05/2017 לטווח של בשנה בלטה חבילת מניות מומלצות ממגזר התעשייה הבסיסית. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית SAN עם תשואה מרשימה של 104.44%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית TREE עם תשואה של 82.34% וכן מניית BR עם תשואה של 56.18% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 39.65% לעומת תשואה של 24.67% של מדד ה S&P 500.

חברת בנקו סנטנדר מספקת שירותי בנקאות ופיננסים באירופה ואמריקה הלטינית. שירותים אלה כוללים בנקאות קמעונאית כגון ניהול חשבונות ופיקדונות, תוכניות חיסכון, הפקדות וחשבונות מט"ח, הלוואות מסחריות וצרכניות, משכנתאות, ליסינג, כרטיסי אשראי וחיוב, בנקאות בטלפון ובאינטרנט; ניהול השקעות וביטוח כולל תכנון, ניהול והפצת קרנות נאמנות ופנסיה, ביטוח חיים, מוצרי ביטוח נלווים וביטוחי משנה; בנקאות בינלאומית עבור תאגידים וחברות, כולל השקעות, ניהול כספים, מסחר פיננסי, ניהול מט"ח, מסחר במכשירים פיננסיים, מימון תאגידי ועבור פרויקטים, שירותי ייעוץ ומשמורת. נכון לסוף שנת 2005 הפעילה החברה 5,400 סניפי בנק באירופה, 715 בבריטניה ו-4,100 באמריקה הלטינית. בנקו סנטנדר הוקמה ב-1857 ומרכזה במדריד, ספרד.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.