בדו"ח ניתוח הבא, אנו נבדוק את התחזיות האלגוריתמיות מבוססות בינה מלאכותית למדדי המניות המובילים בשוק המניות האמריקאי. מדד ה-SP500, מדד הנאסד"ק ,הדאו ג'ונס 100, מדד דאו ג'ונס תחבורה וראסל 2000. טווחי הזמן שימדדו בניתוח הם מ-3 ימים ועד שנה. התחזיות הן אמיתיות ונשלחו באופן יומיומי ללקוחותינו. תקופת הניתוח היא מה-18 בינואר 2020 ועד ה-18 במאי 2021. בתמונה למטה, מוצגים המדדים עם אחוזי הדיוק (כמות הנכסים שנעו בכיוון החזוי מכלל המדדים)

טווחי מסחר קצרים
טווחי מסחר ארוכים
  • אחוז הדיוק הגבוה ביותר העומד על 100 אחוז הוא לטווח של שנה בתעודות הסל QQQ (העוקבת אחרי הנאסד"ק) וה-SPY העוקבת אחר מדד הSP500.
  • הראסל 2000, דאו ג'ונס תחבורה, דאו ג'ונס תעשייה השיגו גם הם אחוזי דיוק מרשימים לטווח של שנה, עם 90%, 93% ו-99% אחוז בהתאמה.
  • זמן ניתוח התחזיות כלל בתוכו את תקופת הקורונה שהייתה תנודתית מאוד. ועדיין כל התחזיות הראו אחוז דיוק של למעלה מ53% בכל טווחי הזמן.
  • לכל נכס מומלץ מצורפים אינדיקטורים של סיגנל והסתברות המסייעים למשקיע להבין את רמת ההיתכנות של כל תחזית ועוצמתה.
סיכום טבלת אחוזי פגיעה למדדים בארה"ב
stock market forecast SPY
stock market forecast DJTstock market forecast DJI
stock market forecast IXIC
stock market forecast RUT
stock market forecast QQQ
stock market forecast SP500

חשוב לציין שדו"ח הניתוח מכסה את התקופה בה מגיפת הקורונה פרצה לעולם ועד היום לאחר שהאנושות השיגה את החיסון. השוק מתחילת התקופה ועד היום עדיין נמצא בתנודתיות גבוהה כפי שניתן לראות בגרפים מעלה. התחזיות הראו תוצאות מרשימות מאוד בטווחי הזמן הארוכים, אלו מלווים במקדם ביטחון גבוה. אחוזי הדיוק בטווח של שלושה חודשים נע בין 69% -85% שנחשבים לאחוזי פגיעה פנומנליים בעולם ההשקעות.

סיכום

דו"ח הניתוח מציג את ביצועי תחזיות האלגוריתמיות של I Know First ל-6 טווחי זמן שונים. התוצאות שהתקבלו היו מצוינות בעיקר על מדד ה-SP500 ועל הנאסדק, עם אחוז דיוק של 100% בתקופת בה הקורונה התפשטה בעולם. בנוסף הצגנו אחוזי דיוק מעולים גם למדדים המכילים מניות קטנות ותנודתיות יותר כמו הראסל 2000. הדו"ח מראה בבירור את יכולות החיזוי המצוינות של האלגוריתם בעולם מדדי המניות האמריקאים בכל טווחי הזמן. יחידת המחקר והפיתוח שלנו ממשיכה לעקוב ולבחון את ביצועי האלגוריתם ומטרתה הוא לשפר ולהעמיק את יכולותיו בכל יום. וזאת בכדי לספק ללקוחותינו את ההזדמנויות והאסטרטגיות הטובות ביותר עבור תיק ההשקעות שלו.

לבחינת החבילות הניתנות לרכישה לחץ כאן