מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: 56.61% בשנה

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

וורן באפט הידוע בכינוי "האורקל מאומהה" הינו המשקיע הגדול ביותר ששוק ההון אי פעם ידע. הונו מוערך בכ 75 מילארד דולר(עפ"י פורבס 2017). בחבילה זו האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית סורק אחר המניות הנמצאות בתיק ההשקעות של וורן באפט.האלגוריתם מפיק תחזיות למגמת מסחר חיובית ושלילית. חבילה זו מיועדת למשקיעים המעוניים להשקיע בחברות שוורן באפט עצמו משקיע.

שם החבילה: מניות מומלצות וורן באפט
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 19/02/2017
תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-19/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 25.24%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, ה מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 19/02/2017 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של בשנה. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית DE עם תשואה מרשימה של 56.61%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית WMT עם תשואה של 54.93% וכן מניית CTSH עם תשואה של 40.58% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 25.24% לעומת תשואה של 16.21% של מדד ה S&P 500.

חברת דיר ושות' עוסקת בייצור והפצת ציוד ממונע, מכונות, טרקטורים, מנועים ומוצרים נלווים לשימוש בחקלאות, בנייה, יערנות וכן ציוד מסחרי למגזר הפרטי. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: האחת מייצרת ומשווקת ציוד חקלאות הכולל טרקטורים, קומביינים, מכונות לקציר כותנה וקני סוכר, מיכון להכנת הקרקע והזרעה, תרסיסים שונים, ציוד לטיפול בתבואה ומספוא, ציוד לטיפול בחומרים וטכנולוגיות לניהול פעילות חקלאית. חטיבה שנייה עוסקת בייצור ציוד, מוצרים וחלפים לשימושים מסחריים ופרטיים, הכוללים טרקטורים לשימושים בתשתיות, גינות ושטחי מרעה, מכסחות דשא, ציוד לטיפול במגרשי גולף, ציוד השקיה ועוד. חטיבה שלישית מייצרת ומשווקת ציוד ומיכון לענף היערנות והבנייה: מיכון לטיפול והשטחת קרקעות, מנופים, מיכון לכריתת עצים, משאיות מורכבות לנשיאה ופינוי אשפה ועוד. בנוסף, מספקת החברה ללקוחותיה פתרונות פיננסיים להשכרה או קנייה של הציוד וכן הלוואות וקווי אשראי מיוחדים למפיצים עצמאיים. בשנים האחרונות נכנסה החברה לתחום פעילות נוסף, הכולל השקעות בחברות היי-טק, אנרגיית רוח וניהול תוכניות רפואה משלימה. החברה הוקמה ב-1837 ומרכזה במוליין, אילינוי.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

Accessibility