רשימת המניות להשקעה כוללות את מניות הטכנולוגיה המסומנות ע"י האלגוריתם כמומלצות מתוך כלל סקטור הטכנולוגיה. בחבילה זו מוצעות תחזיות מסחר חיוביות ושליליות(לונג/שורט).מניות אלו מאופיינות בעלות תשואות גבוהות בשל הסיכון והפוטנציאל הגבוהה לעליית המחיר.


שם החבילה: מניות טכנולוגיה מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 09/01/2019
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-16/01/2019)
אחוז דיוק: 90.00%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–7 ימים ,בלטה חבילת מניות טכנולוגיה מומלצות. המניה המומלצת בחבילה זו VMW. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CGNX ומניית INVE . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90.00%.

חברת וי.אם-וור עוסקת בפיתוח ושיווק תוכנות וירטואליזציה עבור יותר מ-20 אלף ארגונים. פעילות החברה כוללת פיתוח תוכנות וירטואליזציה המאפשרות בניית תשתית IT מבוססת שרתים ומחשבים וירטואליים, אשר אינם צריכים שטח פיזי לביצוע פעולות עיבוד ואחסון מידע ונתונים. באמצעות התוכנה ניתן לבצע מגוון פעולות על מחשב אחד, שרת או מחשב פרטי, תוך שימוש בשטח וירטואלי המדמה פעילות עיבוד של מספר מחשבים. באמצעות היישום, ניתן לשפר ביצועי רשתות, תקשורת נתונים ומשאבי עיבוד מידע. החברה משרתת יותר מ-20 אלף ארגונים במגוון ענפים ותעשיות בכל רחבי העולם. היא הוקמה ב-1998 וביצעה ספין אוף מחברת האם EMC באוגוסט 2007.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.