מניות חברות טכנולוגיה גדולות מומלצותרשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות טכנולוגיה גדולות המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג). שירות תחזית המניות הטכנולוגיה הגדולות המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

שם החבילה: מניות חברות טכנולוגיה גדולות מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 23/11/2018
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-23/02/2019)
אחוז דיוק: 100%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 23/11/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 חודשים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית RHT .. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית XLNX ומניית ADI . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

חברת רד האט מספקת מערכות הפעלה ארגוניות, תוכנות ושירותים נלווים המבוססים על טכנולוגית קוד פתוח בכל רחבי העולם. החברה מתמחה בפתרונות לינוקס ארגוני, רשתות, ויישומים. מוצר הלינוקס נמצא בתוך קווי מוצרי תוכנה אחרים שלה ובגרסאות שולחן עבודה המספקות מערכת הפעלה משולבת. מוצר הרשתות כולל פתרונות ניהול משולבים, המאפשרים עדכונים, קונפיגורציות, אספקה ובקרה. שירותי מוצר זה מגיעים בארכיטקטורות לוויין, פרוקסי ואחסון. פתרונות היישומים של החברה כוללים תוכנה לניהול תוכן אתרים, פיתוח תוכנה ומקבצי זמינות של מערכות לינוקס ואחסון. בנוסף, החברה מציעה קורסי הכשרה שונים, שירותי ייעוץ לפריסת IT, תמיכת ייצור, ניהול חשבונות טכניים ושירותי תמיכה והנדסה. רד האט מוכרת את מוצריה באמצעות ערוצי הפצה, צוותי מכירה ישירה, יצרני ציוד מקורי והאינטרנט ומקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות ענק בתעשיית הטכנולוגיה, כגון אורקל, HP, דל, פוג'יטסו, סימנס והיטאצ'י. החברה הוקמה בשנת 1993 ומשרדי ההנהלה שלה ממוקמים ברייליי, צפון קרוליינה.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.