מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים: 405.49% בשנה

מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים

בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-5$. לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).


שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 31/05/2016
תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-31/05/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 85.46%
מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים

מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים. תחזית מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$ מתאריך 31/05/2016 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של בשנה. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית KEM עם תשואה מרשימה של 405.49%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית TGB עם תשואה של 161.27% וכן מניית AMD עם תשואה של 143.26%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 85.46% לעומת תשואה של 14.90% של מדד ה-S&P 500.

חברת קמט עוסקת בייצור ומכירת רכיבים ומוצרים שונים ליצרני אלקטרוניקה. קו המוצרים של החברה כולל בין היתר טנטלום, מוצרי קרמיקה רב שכבתיים, סלילים, אלקטרוליטים, קבלים ורכיבים נוספים. מוצרי החברה שמישים במערכות אודיו, מערכות בקרה, מוצרי אלקטרוניקה שונים ועוד.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות