בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-5$.לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).


שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 18/02/2018
תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-18/02/2019)
אחוז דיוק: 60%
מניות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

מניות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 18/02/2018 לטווח של בשנה בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית GGB .. מניות בולטות נוספות: מניית FMNA ומניית ATRS -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של בשנה בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 60%.

חברת גרדאו עוסקת בייצור ומכירת פלדה גולמית ומוצרים נלווים. החברה מייצרת פלדה מברזל, גרוטאות ברזל וברזל יצוק לשימוש בתעשיות החקלאות, המנועים, הייצור והבנייה האזרחית. מוצרי החברה כוללים מסמרים, מוטות, חוטים, לוחות, אבקות, קורות ועוד. לחברה 52% בעלות בחברת Dona Francisca Energetica, המפעילה בברזיל תחנת-כוח בעלת קיבולת של 125 וואט והיא פועלת בברזיל, ארגנטינה, קנדה, צ'ילה, קולומביה, ארה"ב ואורוגוואי. גרדאו נוסדה ב-1901 ומרכזה בפורטו-אלגרו, ברזיל.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.