אלגו טריידינג

בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-5$.לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).


שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 15/02/2018
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-15/05/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 14.72%
אלגו טריידינג

אלגו טריידינג : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–3 חודשים ,בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית DNR עם תשואה מרשימה של 75.12%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית CERS עם תשואה של 56.17% וכן מניית AMSC עם תשואה של 43.80% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 14.72% לעומת תשואה של 0.48% של מדד ה S&P 500.

חברת דנבארי ריסורסז עוסקת ברכישה, פיתוח ותפעול מתקני קידוח נפט וגז. פעילות החברה מרוכזת במפרץ מקסיקו ובבעלותה 29 בארות נפט וגז באגן פורת' וורת' בצפון-מרכז טקסס, 686 בארות במזרח מיסיסיפי, 84 בארות בדרום לואיזיאנה ומתקן קידוח ימי במפרץ מקסיקו. בנוסף, מחזיקה החברה בבעלות על מאגר פחמן דו חמצני במערב מיסיסיפי, המשמש אותה בתהליכי הפקה וקידוח נפט. נכון לדצמבר 2004, היו ברשות החברה עתודות נפט בהיקף 101,287 מיליון חביות נפט ו-4,770 מיליון מ"ק גז טבעי. החברה נוסדה ב-1951 ומרכזה בפלאנו, טקסס.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.