מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים: 73.74% ב–7 ימים

מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים

בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-5$.לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות חברות הנמוך מ-5$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).


שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 23/08/2017
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-30/08/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 13.78%
מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים

מניות לקנייה באמצעות אלגוריתמים: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 23/08/2017 לטווח של ב–7 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-5$. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית CGG אשר הניבה תשואה של 73.74% ב-ב–7 ימים. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית ARWR עם תשואה של 29.25% וכן מניית RADA עם תשואה של 13.14%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 13.78% לעומת תשואה של 0.21% של מדד ה S&P 500.

חברת סי.ג'י.ג'י. עוסקת באספקת ציוד ומתן שירותים גיאו-פיזיים לחברות בתעשיית הנפט והגז. שירותי החברה כוללים רכישה, עיבוד ופענוח מידע תת קרקעי והפקת דו"חות בשניים עד ארבעה מימדים ויזואליים לסקירת השטחים המיועדים לקידוח. החברות בתעשיית הנפט והגז משתמשות בדו"חות על מנת למצוא זרמים תת קרקעיים,לבצע אבחון מדויק של מבנה וגודל מצבורי נפט וגז, ולאתר הצטברות גזים ונוזלים, כולל השטח המדויק לקידוח והפקה. בנוסף, עוסקת החברה בייצור ושיווק ציוד גיאו-פיזי תת ימי ותת קרקעי.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות