מסחר אלגוריתמי: 57.67% ב–3 חודשים

מסחר אלגוריתמי

בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-10$. לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות החברות שערכן נמוך מ-10$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$
שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$
פוזיצייה: לונג & שורט
תאריך פרסום התחזית: 05/03/2017
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-05/06/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 13.59%
מסחר אלגוריתמי

מסחר אלגוריתמי מתאריך 05/03/2017 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 חודשים. המניה המומלצת בחבילה זו IMMU הניבה תשואה מרשימה של 57.67%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית SGMO עם תשואה של 51.58% וכן מניית IMGN עם תשואה של 46.80%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 13.59%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 2.22%.

חברת דריי-שיפס (DRYS) מספקת שירותי תעבורה ימית של מטענים כבדים יבשים בכל העולם במספר קווי תפעול. שירותים אלה כוללים תעבורה ימית בינלאומית והובלת מטענים שונים לרבות פחם, מחצבי ברזל, תבואה, פוספטים, דשנים ומוצרי פלדה

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות