מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית: 17.48% ב–14 ימים

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

בכל יום האלגוריתם עוקב אחר החברות האמריקאיות בעלות שער הנמוך מ-20$. לאחר מכן, האלגוריתם מסמן את מניות החברות שערכן נמוך מ-20$ המומלצות ביותר למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) והמניות המומלצות ביותר למגמת מסחר שלילי (מסחר שורט).

שם החבילה: מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-20$
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 03/08/2017
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-17/08/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.72%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 03/08/2017 לטווח של ב–14 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות בעלות שער הנמוך מ-10$. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית MTW עם תשואה מרשימה של 17.48% מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית BZH עם תשואה של 6.67% וכן מניית PAAS עם תשואה של 6.20%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 3.72% לעומת תשואה של -1.92% של מדד ה S&P 500.

חברת Manitowoc חולשת על מספר תחומי תעשייה: מנופים, מקררים וכלי שיט. תחום המנופים כולל ייצור מנופי זרוע, מנופים טלסקופיים, מנופים הידראוליים ומנופי מגדל המשרתים חברות בתעשיית האנרגיה, פטרוכימיים, חברות בנייה ותשתיות. תחום המקררים כולל פיתוח, ייצור ושיווק מכונות ייצור קרח, מקררים, מכונות שתייה ומכונות קירור תעשייתיות עבור מסעדות, מלונות, מוסדות רפואיים, חנויות ויצרני משקאות. תחום כלי השיט כולל ייצור, בנייה, תחזוקה ושיפוץ ספינות וכלי שיט עבור חברות תובלה ימיות, חברות מסחריות וגופים צבאיים.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

נגישות