מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמי

10 מניות מומלצות.
רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות למגמת מסחר חיובית.
חבילת הטופ 10 כוללת תחזית עבור 10 המניות המסומנות למגמת מסחר שלילית/חיובית TOP 10 (בעלות עוצמת אות המגמה הגבוהה ביותר לכיוון החיובי/שלילי) וכן תחזית למדד ה-S&P 500.


שם החבילה: מניות מומלצות Top 10
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 08/11/2016
תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-15/11/2016)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 7.52%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמי

מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמי: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות כמומלצות לקנייה /מכירה בטווח של 7 ימים. מרבית המניות המומלצות הנ"ל היכו את המדדים באופן משמעותי. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית X עם תשואה מרשימה של 38.63%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית LOPE עם תשואה של 15.86% וכן מניית stock3 עם תשואה של 8.28%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 7.52% באותו חלון זמן, מדד ה -S&P500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 2.29%.

חברת יונייטד סטייטס סטיל עוסקת בייצור ועיבוד פלדה במפעלים בארה"ב ובמרכז אירופה. החברה מפיקה יותר מ-19 מיליון טון פלדה בשנה בארה"ב ו-7.5 מיליון טון באירופה. קו המוצרם כולל גלילי פלדה, צינורות, פלטות ואחרים, המשווקים לתעשיות הנפט והגז, תרופות, מכולות ומארזים, תחבורה ויצרני מכשירי חשמל. בנוסף, עוסקת החברה במתן שירותים לענף התובלה, שירותי ייעוץ הנדסיים, פיתוח נדל"ן, מחצבי ברזל, כרייה, עיבוד ומכירת פחם. החברה הוקמה ב-1901 ומרכזה בפיטסבורג, פנסילבניה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.