10 טופ מניות ארה"ב מומלצות בינה מלאכותית לקנייה/מכירה ( לונג\שורט ).האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים .


שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 14/03/2019
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-21/03/2019)
אחוז דיוק: 100%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 14/03/2019 לטווח של ב–7 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P 500. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית CFX .. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית ANET ומניית CC . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

חברת קולפקס עוסקת בתכנון, ייצור והפצת מוצרים לטיפול בנוזלים בכל העולם. מוצרי החברה כוללים משאבות סיבוביות וצנטריפוגליות המשמשות להעברת נוזלים; ומערכות טיפול ושסתומי בקרה והובלה עבור נוזלים כגון דלק וחומרי סיכה במסגרת טורבינות כוח, חדרי מנועים ימיים ומערכות צינורות נפט גולמי. החברה משווקת את מוצריה תחת שמות מותג שונים, עבור תעשיות המנועים הימיים המסחריים, הנפט והגז, ותחנות הכוח באמצעות מכירות ישירות וקשרי שיווק, וערוצי הפצה חיצוניים. קולפקס נוסדה ב-1860 ומרכזה בריצ'מונד, וירג'יניה.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.