20 מניות אמריקאיות מומלצות ממדד המניות המרכזי,מדד הSP500, האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית מסמן מניות לקנייה/מכירה (לונג\שורט).האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים.


שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 20/06/2019
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-04/07/2019)
אחוז דיוק: 90%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 20/06/2019 לטווח של ב–14 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות ממדד ה-S&P 500. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית BID .. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית RH ומניית DK . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת סות'ביס עוסקת במכירות פומביות בתחום האומנות, העתיקות, התכשיטים והאוספים. פעילות החברה כוללת ארגון, תפעול וניהול אירועי מכירות פומביות וכן הפעלת צוותי מומחים למתן שירותי זיהוי, הערכה ואומדן שווי נכסים וחפצי אומנות. בנוסף, עוסקת החברה במתן שירותי מימון ובפעילות הדרכה וחינוך מגוונת בתחום האומנויות. החברה עובדת בשיטת הקונסיגנציה מול בעל הנכס, גובה תשלום מהרוכש ומעבירה אותו למוכר בניכוי עמלה והוצאות. תחום פעילות נוסף כולל מתן שירותי איתור, מכירה ופתרונות מימון לרכישת נכסי נדל"ן בכל רחבי העולם. החברה הוקמה ב-1744 ומרכזה בניו יורק.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.