10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים.


שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 24/01/2019
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-27/01/2019)
אחוז דיוק: 100.00%
מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של ב–3 ימים. המניה המומלצת בחבילה זו ATI. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית VAC ומניית CMA . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100.00%.

חברת אלייניי טכנולוג'יס עוסקת בייצור והפקת חומרים מבוססי מתכת למגוון שימושים תעשייתיים ומסחריים. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: האחת עוסקת בהפקה, עיבוד והפצה של פלדת אל-חלד, סגסוגות מבוססות ניקל, סגסוגות מיוחדות וסגסוגות מבוססות טיטניום במגוון תצורות: לוחות, גיליונות, צינורות, פסים מהונדסים ומדויקים, גיליונות סיליקון מוליכי חשמל וכלי פלדה. חטיבה שניה עוסקת בהפקה, עיבוד והפצה של סגסוגות ניקל ומגנטים, סגסוגות טיטניום, זירקוניום, הפניום, ניוביום, טנטלום ומתכות אחרות בתצורות כמו צינורות, מוטות, קורות וכבלים. חטיבה נוספת עוסקת בהפקה וייצור אבקת טונגסטן, סגסוגות פחמן ופלדה ומוצרי חיתוך ועיבוד מבוססי טונגסטן וכן שירותי חיתוך ועיבוד ללקוחות תעשייתיים. מוצרי החברה משמשים לקוחות בתעשיית החלל-אוויר וביטחון, בנייה וכרייה, רכב, חברות נפט וגז, עיבוד כימיקלים, יצרני ציוד עיבוד מזון, תחבורה, רפואה ועוד. פעילות החברה מתפרסת על בכל העולם, תוך התמקדות בארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, סין ויפן. מרכז החברה בפיטסבורג, פנסילבניה.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.