10 טופ מניות ארה"ב מומלצות בינה מלאכותית לקנייה/מכירה ( לונג\שורט ). האלגוריתם בוחר את 10 המניות הפוטנציאליות ביותר להשקעה ומפיק תחזיות ל-6 טווחי זמן שונים .


שם החבילה: TOP10 מניות ארה"ב
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 18/01/2019
תקופת התחזית: בחודש (עד לתאריך ה-19/02/2019)
אחוז דיוק: 100%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

תחזית מניות מומלצות של S&P500 מתאריך 18/01/2019 הניבה תשואות מרשימות בטווח של בחודש. המניה המומלצת בחבילה זו VAC. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית CC ומניית DAN . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

חברת מאריוט ויקיישנס וורלדווייד עוסקת בפיתוח, שיווק, מכירה וניהול יחידות נופש ומועדוני חופשות. החברה מוכרת יחידות נופש על בסיס שבועות פנויים ונקודות של חברי המועדון תחת שם המותג מאריוט ויקיישן קלאב, בעלות על דירות נופש וחופשות תחת שם המותג Grand Residences by Marriott, מוצרי יוקרה בתחום הנופש תחת שם המותג ריץ-קרלטון ובעלות על נדל"ן יוקרתי המיועד לחופשות תחת של ריץ-קרלטון. בין היתר משווקת החברה וילות, חדרי מלון, אתרי נופש ובתי יוקרה למטרות חופשה בארה"ב, הקריביים, אירופה ואסיה-פסיפיק.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.