מניות מומלצות לשורט על בסיס אלגוריתמים לומדים

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים.


שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: שורט
תאריך פרסום התחזית: 04/02/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-07/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 5,20%
מניות מומלצות לשורט על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות מומלצות לשורט על בסיס אלגוריתמים לומדים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–3 ימים ,בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P500. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית CHK עם תשואה מרשימה של 13,21% מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית BITA עם תשואה של 9,49% וכן מניית CLVS עם תשואה של 7,04% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 5,20% לעומת תשואה של -2,91% של מדד ה S&P 500.

חברת צ'יזפיק אנרג'י פועלת כחברת נפט וגז עצמאית בארה"ב. פעילות החברה כוללת פיתוח, רכישה, הפקה, חיפוש ושיווק נפט גולמי וגז טבעי. החברה מחזיקה בבעלות מלאה או חלקית על שדות נפט וגז במדינות ארה"ב, בין היתר בטקסס, אוקלהומה, אוהיו, לואיזיאנה, טנסי ועוד. נכון לסוף שנת 2005 היו ברשות החברה עתודות נפט בהיקף 103.2 מיליון חביות ועתודות גז טבעי בהיקף 195.4 מיליארד מ"ק. צ'יזפיק אנרג'י הוקמה ב-1989 ומרכזה באוקלהומה סיטי, אוקלהומה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.