10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים.


שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 31/12/2018
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-14/01/2019)
אחוז דיוק: 100.00%
מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של ב–14 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא VAC ב–14 ימים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית IAC ומניית WLK . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100.00%.

חברת מאריוט ויקיישנס וורלדווייד עוסקת בפיתוח, שיווק, מכירה וניהול יחידות נופש ומועדוני חופשות. החברה מוכרת יחידות נופש על בסיס שבועות פנויים ונקודות של חברי המועדון תחת שם המותג מאריוט ויקיישן קלאב, בעלות על דירות נופש וחופשות תחת שם המותג Grand Residences by Marriott, מוצרי יוקרה בתחום הנופש תחת שם המותג ריץ-קרלטון ובעלות על נדל"ן יוקרתי המיועד לחופשות תחת של ריץ-קרלטון. בין היתר משווקת החברה וילות, חדרי מלון, אתרי נופש ובתי יוקרה למטרות חופשה בארה"ב, הקריביים, אירופה ואסיה-פסיפיק.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.