מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P500.בחבילה זו ניתן למצוא את 10 המניות המומלצות ביותר להשקעה מתוך מדד ה-S&P 500האלגוריתם של I Know First מפיק תחזית לפרקי זמן שונים למגמת מסחר חיובית או שלילית (לונג/שורט)

top-stock
שם החבילה: מניות מומלצות של S&P500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 10/11/2017
תקופת התחזית: בחודש (עד לתאריך ה-10/12/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 9.05%
מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של בחודש ,בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P500. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית AZO עם תשואה מרשימה של 19.13%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית ORLY עם תשואה של 18.94% וכן מניית LB עם תשואה של 18.72%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 9.05%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 2.59%.

חברת אוטו-זון עוסקת במכירת חלקים, חלפים, אביזרים ומוצרים שונים לרכב בשיטת עשה זאת בעצמך. נכון לסוף שנת 2005, הפעילה החברה רשת בת 3612 חנויות בארה"ב ו-84 במקסיקו. בחנויות ניתן למצוא מוצרים לרכבים פרטיים, ג'יפים, טנדרים ומשאיות קלות, הכוללים מוצרי תחזוקה, רכיבים משוחזרים ושאינם משוחזרים, אביזרים ומוצרים משלימים. מוצרים לדוגמא כוללים אלטרנטורים, סוללות ומצברים, מצמדים, מנועים, מתנעים ומשאבות מים, רצועות, נוזלי אנטי-קפאון, דבקים וחומרי סיכה, חיישני חמצן, חומרי ניקוי ועוד. מוצרים משלימים כוללים דיבוריות, חטיפים ומשקאות, שטיחים, מראות, צבעים ומגבונים. לחברה תוכנית מכירות עסקית ושיתופי פעולה עם מוסכים, סוחרי רכב ותחנות שירות לאספקת מוצרי החברה על בסיס אשראי רחב וכן תוכנה לאבחון ותיקון תקלות רכב – ALLDATA. בנוסף, החברה מפעילה אתר אינטרנט המכיל מידע בנושא תיקון תקלות רכב ומאפשר קניית חלפים ואביזרים. אוטו-זון הוקמה ב-1979 ומרכזה בממפיס, טנסי.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.