מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

10 מניות מומלצות של מדד ה-S&P 500. רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות להשקעה למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט).חבילת תחזית המניות המומלצות של מדד ה-S&P 500 הוא שירות חדש מבית I Know First.

top-stock
שם החבילה: מניות מומלצות של S&P 500
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 16/04/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-19/04/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 2.03%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 16/04/2017 לטווח של 3 ימים בלטה חבילת מניות מומלצות של S&P 500. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית CMG עם תשואה מרשימה של 2.88%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית WFM עם תשואה של 2.80% וכן מניית AAL עם תשואה של 2.42%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 2.03% לעומת תשואה של 0.40% של מדד ה-S&P 500.

חברת צ'יפוטל מקסיקן גריל הינה הבעלים של רשת מסעדות מזון מקסיקני מהיר בארה"ב. סניפי הרשת מגישים מנות מקסיקניות מסורתיות כמו בוריטו ונאצ'וס, מגוון מנות עוף ובשר, קינוחים, שתיה חמה וקרה, סלטים ועוד. החברה הוקמה ב-1993 ומרכזה בדנוור. צ'יפוטל מקסיקן גריל הינה חברת בת של מק'דונלדס.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.