תאריך פרסום התחזית: 26/06/2019
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-03/07/2019)
אחוז דיוק: 90%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות המומלצות לקנייה/מכירה טווח של ב–7 ימים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא מניית AGN . מניות בולטות נוספות: מניית NVDA ומניית INCY -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של ב–7 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

אלרג'ן עוסקת במחקר, פיתוח וייצור מוצרים תרופתיים מתקדמים שונים. החברה עוסקת בייצור ומסחור תרופות אתיות, גנריות ותרופות שמעבר למדף וכן מוצרים ביולוגיים שונים. בין היתר מספקת החברה תרופות לטיפול במערכת העצבים המרכזית, בריאות העין, אסתטיקה רפואית, גסטרואנרתרולוגיה, בריאות האשה, מוצרים אורולוגיים ועוד. החברה מוצרה ממיזוג של חברות התרופות אקטביס ואלרג'ן ואימצה את השם אלרג'ן ב-2015.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.