מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמי

10 מניות קטנות ומומלצות.רשימת המניות המומלצות כוללת מניות קטנות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג).שירות תחזית המניות הקטנות הוא שירות חדש מבית I Know First.

מניות קטנות ומומלצות
שם החבילה: מניות קטנות ומומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 10/11/2016
תקופת התחזית: 7 ימים (עד לתאריך ה-17/11/2016)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 17.90%
מניות מומלצות

תחזית מניות קטנות ומומלצות מתאריך 10/11/2016 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של 7 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית DRYS עם תשואה מרשימה של 115.69% מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית AKS עם תשואה של 15.77% וכן מניית PGNX עם תשואה של 15.50%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 17.90% לעומת תשואה של 1.10% של מדד ה S&P500.

חברת דריי-שיפס (DRYS) מספקת שירותי תעבורה ימית של מטענים כבדים יבשים בכל העולם במספר קווי תפעול. שירותים אלה כוללים תעבורה ימית בינלאומית והובלת מטענים שונים לרבות פחם, מחצבי ברזל, תבואה, פוספטים, דשנים ומוצרי פלדה

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.