מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית: 10.89% ב–3 ימים

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

אלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית של I Know First סורק ומאתר מתוך מאגר המניות בעלות שווי השוק הנמוך ביותר את המניות המומלצות ביותר. מניות בעלות שווי שוק נמוך מתאימות למשקיעים חובבי סיכון המחפשים מניות בעלות תנודתיות, אשר מניבות תשואות גבוהות בזמן יחסית קצר.מניות אלו בדר"כ נמצאות "מתחת לראדר" בשל שווי השוק הנמוך שלהם ולכן מתגלות ע"י המוסדיים הגדולים לאחר רצף עליות.האלגוריתם מאתר את הזדמנויות הטובות ביותר ומספק למשקיע תחזית למגמת מסחר חיובית/שלילית למניות אלו.

מניות קטנות ומומלצות
שם החבילה: מניות קטנות ומומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 16/02/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-20/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 2.42%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 16/02/2018 לטווח של ב–3 ימים בלטה חבילת מניות קטנות ומומלצות. המניה המומלצת בחבילה זו AVP הניבה תשואה מרשימה של 10.89%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית AKS עם תשואה של 10.88% וכן מניית CRNT עם תשואה של 7.81% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 2.42% לעומת תשואה של -0.55% של מדד ה S&P 500.

חברת אוון פרודקטס עוסקת בייצור ומכירה של מוצרי טיפוח ויופי. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: חטיבת מוצרי טיפוח וחן מייצרת מוצרי קוסמטיקה, תמרוקים, בשמים, מוצרים לטיפול בעור וטואלטיקה. חטיבת האבזור עוסקת בייצור ושיווק תכשיטים, שעונים, ביגוד ואביזרים מעוצבים נוספים. חטיבה נוספת עוסקת בייצור ושיווק מוצרים לבית, מתנות, מוצרים דקוראטיביים, נרות וצעצועים. מוצרי החברה משווקים תחת שמות מסחריים מגוונים כגון Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Advance Techniques Hair Care, Avon Naturals, Mark ו-Avon Wellness. החברה משווקת את מוצריה באמצעות צוותי מכירה ישירה בארה"ב, קנדה, דרום אמריקה, אירופה ואסיה ובאמצעות אתר האינטרנט שלה. היא נוסדה ב-1886 ומרכזה בניו יורק.

.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

Accessibility