מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

מניות חברות נדל"ן מומלצותרשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות נדל"ן המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר לונג/שורט). שירות תחזית חברות נדל"ן המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

שם החבילה: מניות חברות נדל"ן מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 31/10/2017
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-14/11/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.99%
מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–14 ימים ,בלטה חבילת מניות חברות נדל"ן מומלצות. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית MAC אשר הניבה תשואה של 17.64% ב-ב–14 ימים. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית LAMR עם תשואה של 9.29% וכן מניית DHI עם תשואה של 7.52%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 3.99%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 0.23%.

חברת מייסריץ' פועלת כקרן השקעות בנדל"ן(REIT) ועוסקת ברכישה, בעלות, פיתוח וניהול מרכזי קניות. נכון ליוני 2005 היו בבעלות החברה 75 קניונים אזוריים, 20 מרכזי קניות קהילתיים ושני פרויקטים בפיתוח והקמה, המתפרסים על שטח בהיקף כולל של 7.06 מיליון מ"ר. החברה מתמקדת בפעילות במערב ארה"ב: מדינות קליפורניה, וושינגטון ואורגון ונוכחות חזקה בקולוראדו ואריזונה. מייסריץ' נוסדה ב-1965 ומרכזה בסנטה מוניקה, קליפורניה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.