מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

מניות חברות נדל"ן מומלצותרשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות נדל"ן המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג). שירות תחזית חברות נדל"ן המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

שם החבילה: מניות חברות נדל"ן מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 21/02/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-24/02/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.44%
מניות להשקעה באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

תחזית מניות חברות נדל"ן מומלצות מתאריך 21/02/2017 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של 3 ימים. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית GEO אשר הניבה תשואה של 8.37% ב-3 ימים. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית CXW עם תשואה של 6.90% וכן מניית AMT עם תשואה של 4.42%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 3.44% באותו חלון זמן, מדד ה-S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 0.69%.

חברת גיאו גרופ מספקת שירותי מיקור-חוץ ממשלתיים בתחומי ניהול מתקנים לבריאות הנפש, ענישה ומעצר. בארה"ב, אוסטרליה, דרא"פ, אנגליה וקנדה. שירותי החברה כוללים הפעלת מתקנים ברמות אבטחה מגוונות ומרכזי אשפוז לבריאות הנפש, בהם היא מספקת שירותי אבטחה, טיפול מנהלה, שיקום, חינוך, בריאות ומזון; הפעלת תוכניות להקניית מיומנויות לקראת השתלבות אסירים ומאושפזים במקומות עבודה, הכוללות הדרכה, חינוך בריאותי, אימון לאחריות פיננסית, מימנויות הורות, שליטה בזעם וגמילה מאלכוהול וסמים; פיתוח מתקנים חדשים, ושירותי ייעוץ, תכנון וניהול בניית של מתקני ענישה ומעצר חדשים ושיפוץ מתקנים קיימים. גיאו גרופ נוסדה ב-1984 ומרכזה בבוקה-ראטון, פלורידה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.