10 רשימת האופציות המומלצות כוללת מניות של חברות גדולות, אשר ניתן לסחור באופציות על מניותיהן. מתוך רשימה זו האלגוריתם מסמן את האופציות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג). 

options
שם החבילה: אופציות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 13/12/2018
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-13/03/2019)
אחוז דיוק: 90%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–3 חודשים ,בלטה חבילת אופציות. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא CIG ב–3 חודשים. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית SYX ומניית EXAS . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת קומפניה אנרגטיקה דה מינה גרייז עוסקת בייצור, העברה והפצת חשמל בברזיל. נכון לסוף 2005 תפעלה החברה 53 מתקני ייצור חשמל הידרואלקטריים ותרמואלקטריים, חוות-רוח אחת ו-32 תת-תחנות, שהפיקו יחד כ-21,500 מגה-וואט, אותם מפיצה החברה באמצעות רשת קווי מתח גבוה באורך כולל של כ-395 אלף ק"מ לכ-6 מיליון צרכנים. בנוסף, מפיצה החברה גז טבעי, מספקת שירותי טלקומוניקציה ומציעה שירותי ייעוץ לאומיים ובינלאומיים. קומפניה אנרגטיקה דה מינה גרייז נוסדה ב-1952 ומרכזה בבלטו-הוריזונטה, ברזיל.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.