מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: 137.77% ב–3 חודשים

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

רכישות בעלי עניין חבילה זו מכילה את המניות המומלצות לקנייה אשר מאופיינת בביצוע רכישות ע"י בעלי עניין. רכישות בעלי עניין(Insider Trading) עשויות להוות אינדיקציה משמעותית כי המחזיקים הגדולים של החברות מעריכים כי החברה נסחרת בזול ביחס לשווי שלה ולכן מבצעים עסקות לקניית המניות של החברה.אלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית סורק באופן יומי חברות המאופיינות בעסקאות אלו.

שם החבילה: רכישות בעלי עניין
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 16/11/2017
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-16/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 32.04%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

תחזית רכישות בעלי עניין מתאריך 16/11/2017 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של ב–3 חודשים. המניה המומלצת בחבילה זו NSP הניבה תשואה מרשימה של 137.77%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית NKTR עם תשואה של 93.71% וכן מניית DAVE עם תשואה של 39.13%. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 32.04% לעומת תשואה של 6.54% של מדד ה S&P 500.

חברת אינספריטי מספקת שירותי משאבי אנוש ואופטימיזציה לעסקים. החברה מספקת שירותי גיוס כוח אדם, בדיקת עובדים, שירותי פרישה, ביטוח עסקי ושירותים טכנולוגיים נלווים. בנוסף, החברה מספקת שירותי ניהול ביצועים, ניהול הוצאות, בקרת נוכחות ותוכנות לתכנון ארגוני.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

Accessibility