מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

בחבילה זו מוצגים 10 המדדים המומלצים ביותר לפרק הזמן הנמדד.חבילה זו מכילה מגון רחב של מדדים מכול העולם,כגון מדד S&P 500 ו מדד NASDAQ ואילו גם מדדים במדינות מתפתחות מדדי אירופה,מזרח רחוק.הצגת המדדים המומלצים להשקעה התקבלה ע"י ניתוח מבוסס בינה מלאכותית של I know first .יש הרואים בחיזוי מגמות המסחר בשוק ההון המקומי כשיקוף של מצב הכלכלה באותה מדינה.

שם החבילה: תחזיות מדדים
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 02/02/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-05/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 47.87%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

תחזית תחזיות מדדים מתאריך 02/02/2018 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של ב–3 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית ^VIX עם תשואה מרשימה של 177.06%. מניות בולטות נוספות: מניית ^VXO אשר הניבה תשואה של כ-167.41% מניית ^VXN -שהניבה תשואה של כ-72.43% וכל זה בתקופה של ב–3 ימים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 47.87% לעומת תשואה של -6.13% של מדד ה S&P 500

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.