מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

בחבילה זו מוצגים 10 המדדים המומלצים ביותר לפרק הזמן הנמדד.חבילה זו מכילה מגון רחב של מדדים מכול העולם,כגון מדד S&P 500 ו מדד NASDAQ ואילו גם מדדים במדינות מתפתחות מדדי אירופה,מזרח רחוק.הצגת המדדים המומלצים להשקעה התקבלה ע"י ניתוח מבוסס בינה מלאכותית של I know first .יש הרואים בחיזוי מגמות המסחר בשוק ההון המקומי כשיקוף של מצב הכלכלה באותה מדינה.

שם החבילה: תחזיות מדדים
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 28/12/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-31/12/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.92%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 28/12/2017 לטווח של ב–3 ימים בלטה חבילת תחזיות מדדים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית ^EVZ עם תשואה מרשימה של 11.82%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית ^VXN עם תשואה של 9.73% וכן מניית ^VXO עם תשואה של 6.29% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 3.92% לעומת תשואה של -0.34% של מדד ה S&P 500.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.