מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

תאריך פרסום התחזית: 06/11/2017
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-06/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 21,28%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

המניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 06/11/2017 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 חודשים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית VIPS עם תשואה מרשימה של 86,19% מניות בולטות נוספות: מניית KR אשר הניבה תשואה של כ-35,98% מניית URBN -שהניבה תשואה של כ-33,82% וכל זה בתקופה של ב–3 חודשים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 21,28% לעומת תשואה של 4,15% של מדד ה S&P 500

חברת ויפשופ הולדינגס מפעילה אתר אינטרנט ופלטפורמה סלולרית למכירת מוצרים בהנחה בסין. החברה מוכרת מגוון מותגים, כולל בגדים, אביזרי אופנה, ציוד לבית, מותגי יוקרה ועוד. אתר הדגל של החברה הוא vipshop.com.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.