מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות של חברות נדל"ן

מניות חברות נדל"ן מומלצות רשימת המניות להשקעה כוללת מניות חברות נדל"ן המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג). שירות תחזית חברות נדל"ן המומלצות הוא שירות חדש מבית I Know First.

שם החבילה: מניות חברות נדל"ן מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 01/06/2017
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-15/06/2017)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 5.25%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית: אלגוריתם המניות סימן כ-10 מניות כמומלצות לקנייה/מכירה בטווח של 14 ימים. מרבית המניות המומלצות הנ"ל היכו את המדדים באופן משמעותי. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית DFT אשר הניבה תשואה של 16.82% ב-14 ימים. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית GGP עם תשואה של 8.68% וכן מניית NVR עם תשואה של 6.99% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 5.25% לעומת תשואה של 0.86% של מדד ה-S&P 500.

חברת דו-פונט פאברוס טכנולוג'י עוסקת בפיתוח וניהול של מרכזי נתונים ומידע המוחכרים ללקוחות בתחום הטכנולוגיה. שירותי החברה כוללים כוללים אבטחת מידע, אחסון, הפעלה וקירור של שרתי מחשוב התומכים בתהליכים עסקיים של חברות כמו יאהו ומיקרוסופט. החברה מחכירה את שטח האחסון והחשמל להפעלת המערכות של מתקניה עבור לקוחותיה במסגרת חוזים ארוכי טווח הכוללים עלויות שכירות שנתית. דו-פונט פאברוס טכנולוג'י נוסדה ב-1997 ומרכזה בוושינגטון הבירה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.