מניות מומלצות של קרנות גידור

מניות מומלצות של קרנות גידור

רשימת המניות המומלצות כוללת מניות מומלצות של קרנות גידור המסומנות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג). שירות מניות מומלצות קרנות הגידור הוא שירות חדש מבית I Know First.

בכל יום האלגוריתם סורק שורה ארוכה של מניות אשר נרכשו לאחרונה ע"י קרנות גידור מובילות. מבין יקום מניות הנ"ל, האלגוריתם מסמן את המניות המומלצות ביותר, ומדרגם על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.


שם החבילה: מניות מומלצות קרנות גידור
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 14/04/2019
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-14/07/2019)
אחוז דיוק: 100%
מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית

מניות לקנייה על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית: בכל יום האלגוריתם בוחר את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, בתחזיות האלגוריתמיות מתאריך 14/04/2019 לטווח של ב–3 חודשים בלטה חבילת מניות מומלצות קרנות גידור. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא APC ב–3 חודשים. מניות בולטות נוספות: מניית ARRY ומניית FB -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של ב–3 חודשים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 100%.

חברת אנדארקו פטרוליום עוסקת בחיפוש, פיתוח, הפקה ושיווק גז טבעי, נפט גולמי, תעבית וגז נוזלי. פעילות החברה מתרכזת בטקסס, לואיזיאנה ואזורים אחרים במרכז ארה"ב והחוף המערבי, אלסקה, מפרץ מקסיקו, קנדה, אלג'יריה, ונצואלה וקטאר. נכון לסוף 2004 היו ברשות החברה עתודות בהיקף 1.1 מיליארד חביות נפט גולמי, גז נוזלי ותעבית וכן 212 מיליון מ"ק גז טבעי. פעילות נוספת כוללת 6 מרכזי איסוף ואגירת גז בארה"ב, שיתופי פעולה ותכנון אסטרטגי למציאת נפט וגז במדינות נוספות בעולם, הפעלת מערך שיווק עצמאי של גז, נפט ודלקים ועסקי כרייה וחציבת מינרלים. אנדארקו פטרוליום הוקמה ב-1959 ומרכזה בוודלנד, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.