מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

רשימת המניות להשקעה כוללת מניות ביוטק המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג). מניות אלו בעלות פוטנציאל גבוה לעליית מחיר ותנודתיות שכן חברות אלה מאופיינות בפיתוח טכנולוגיות פורצות דרך בעולם ביוטק, כתלות באישורים רגולטורים.

Healthcare
שם החבילה: מניות חברות רפואה ובריאות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 09/01/2018
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-23/01/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 7.21%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית

המניות מומלצות להשקעה על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 09/01/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–14 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית RAD עם תשואה מרשימה של 17.17%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית CAH עם תשואה של 12.25% וכן מניית MNTA עם תשואה של 9.57% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 7.21% לעומת תשואה של 3.33% של מדד ה S&P 500.

חברת רייט אייד מפעילה רשת בתי מרקחת בארה"ב וקנדה. חנויות הקמעונאות שלה מספקות תרופות מרשם ומוצרי מדף, הכוללים תרופות שונות, מוצרי יופי ובריאות, קוסמטיקה, משקאות, חטיפים, כרטיסי ברכה, מוצרים לבית ושירותי עיבוד תמונות. החברה מציעה את מוצריה תחת שם המותג העצמי שלה ומשרתת לקוחות בעלי ביטוחי בריאות מגופים עסקיים וממשלתיים שונים. רייט אייד נוסדה ב-1927 ומרכזה בקאמפ-היל, פנסילבניה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.