מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

במסגרת חבילה זו בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך רשימה של מניות אשר עומדות בקריטריונים הפונדמנטליים שונים.האלגוריתם מדרג את ההזדמנויות הטובות ביותר על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.הקריטריונים הפונדמנטליים :

  • מכפיל הרווח
  • מכפיל צמיחה
  • מכפיל הון
  • מכפיל מכירות
  • יחס פוזציות השורט שנעשו על המניה

מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים
שם החבילה: מכפיל רווח נמוך
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 01/04/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-04/04/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 2.83%
מניות מומלצות להשקעה באמצעות אלגוריתמים

תחזית מכפיל רווח נמוך מתאריך 01/04/2018 הניבה תשואות גבוהות במיוחד בטווח של ב–3 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית GES עם תשואה מרשימה של 10.75% מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית SHLD עם תשואה של 8.24% וכן מניית KEP עם תשואה של 7.80%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 2.83%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 0.14%.

חברת גס? עוסקת בעיצוב, שיווק, הפצה ומתן זיכיון שימוש בשמה המסחרי למגוון אביזרי ביגוד והלבשה וסגנון חיים. קו המוצרים כולל בגדי נשים, גברים וילדים, כגון מכנסי ג'ינס וכותנה, חצאיות, שמלות, חזיות, מעילים, עליוניות ועוד. בנוסף, מעניקה החברה זיכיון שימוש בשמה המסחרי למגוון מוצרי סגנון חיים ואופנה, כולל שעונים, משקפי שמש וראייה, תיקים, נעליים, תכשיטים ועוד. החברה משווקת את מוצריה בחנויות מותג ובאמצעות מפיצים, מפיצי משנה וקמעונאים בכל רחבי העולם. נכון לסוף שנת 2006 היו בבעלות החברה 336 חנויות מותג ומפעל בארה"ב ו-24 חנויות באירופה. גס? הוקמה ב-1981 ומרכזה בלוס אנג'לס, קליפורניה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.