במסגרת חבילה זו בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך רשימה של מניות אשר עומדות בקריטריונים הפונדמנטליים שונים.האלגוריתם מדרג את ההזדמנויות הטובות ביותר על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.הקריטריונים הפונדמנטליים :

  • מכפיל הרווח
  • מכפיל צמיחה
  • מכפיל הון
  • מכפיל מכירות
  • יחס פוזציות השורט שנעשו על המניה

מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים
שם החבילה: מכפיל מכירות גבוה
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 12/11/2018
תקופת התחזית: ב–3 חודשים (עד לתאריך ה-12/02/2019)
אחוז דיוק: 90.00%
מניות מומלצות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים

מניות מומלצות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים מתאריך 12/11/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 חודשים. המנייה בעלת התנועה הגדולה ביותר היא YUM ב–3 חודשים. מניות בולטות נוספות: מניית WCN ומניית WMGI -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של ב–3 חודשים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90.00%.

חברת יאם! מותגים הינה הבעלים של רשתות מזון מהיר במגוון פורמטים, הכוללות את פיצה האט, קנטאקי פרייד צ'יקן, טאקו בל, Long John Silver ו-A&W.; החברה מפעילה כ-33 אלף סניפים בכ-100 מדינות ברחבי העולם. רשת פיצה האט מגישה פיצות ומנות נלוות הכוללות לחם שום, מקלות מוצרלה, פסטה, סלטים וכריכים. פיצות לדוגמה: Pan Pizza, Thin ’n Crispy, Hand Tossed ו-The Chicago Dish. רשת קנטאקי פרייד צ'יקן מגישה עוף מטוגן במגוון צורות כולל מנות Colonel’s Crispy Strips, Popcorn Chicken ו-Chunky Chicken Pot Pies. בנוסף, מגישה הרשת לחמניות וביסקוויטים, פירה, סלטים, משקאות וקינוחים. רשת טאקו בל מתמחה במזון מקסיקני מהיר, הכולל טאקוס, בוריטוס, צ'אלופאס, נאצ'וס, סלטים ומשקאות. רשת Long John Silver מגישה מאכלי ים, כולל דגים מטוגנים, שרימפס וכן עופות ותפו"א בסגנון הבית. רשת A&W; מתמחה בייצור בירות ביתיות, המבורגרים ונקניקיות. סניפי הרשת מופעלים ע"י החברה, זכיינים וחברות בת. החברה הוקמה ב-1997 ומרכזה בלואיוויל, קנטאקי.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.