במסגרת חבילה זו בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך רשימה של מניות אשר עומדות בקריטריונים הפונדמנטליים שונים.האלגוריתם מדרג את ההזדמנויות הטובות ביותר על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.הקריטריונים הפונדמנטליים :

  • מכפיל הרווח
  • מכפיל צמיחה
  • מכפיל הון
  • מכפיל מכירות
  • יחס פוזציות השורט שנעשו על המניה

מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים
שם החבילה: מכפיל צמיחה נמוך
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 24/05/2018
תקופת התחזית: בשנה (עד לתאריך ה-24/05/2019)
אחוז דיוק: 80%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 24/05/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של בשנה. המניה המומלצת בחבילה זו WWE. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית AMH ומניית CQP . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 80%.

חברת World Wrestling Entertainment פועלת כחברת מדיה ובידור, ועוסקת בפיתוח, שיווק, מתן זיכיונות ומכירת זכויות שידור והפצה של אירועי היאבקות חופשית תחת מגוון שמות מותג בארה"ב ובעולם. פעילות החברה מאורגנת בארבע חטיבות עסקיות: האחת עוסקת במכירת כרטיסים לאירועי היאבקות חופשית באיצטדיונים ואולמות; מכירת אביזרים נלווים כגון חולצות, כובעים ועוד; מכירת זכויות שידור, צפייה בקרבות בשיטת שלם וצפה ו-VOD. חטיבה שנייה עוסקת במכירת קלטות וידאו, מגזינים ומתן זיכיונות לשיווק משחקי וידאו, צעצועים, ספרים ועוד. חטיבה שלישית עוסקת בפרסום והפצת תכנים באינטרנט, הפעלת חנות מקוונת ומתן שירותים למנויים בתשלום בסלולר ובאינטרנט. חטיבה נוספת עוסקת בהפקה והפצת סרטים ותוכניות וידאו. החברה פועלת ב-130 מדינות ברחבי העולם, הוקמה ב-1980 ומרכזה בסמפורד, קונטיקט.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.