במסגרת חבילה זו בכל יום האלגוריתם סורק את המניות המומלצות ביותר מתוך רשימה של מניות אשר עומדות בקריטריונים הפונדמנטליים שונים.האלגוריתם מדרג את ההזדמנויות הטובות ביותר על בסיס סטיית המחיר שהוא מזהה.הקריטריונים הפונדמנטליים :

  • מכפיל הרווח
  • מכפיל צמיחה
  • מכפיל הון
  • מכפיל מכירות
  • יחס פוזציות השורט שנעשו על המניה

מניות מומלצות אשר עומדות בקריטריונים פונדמנטליים
שם החבילה: מכפיל מכירות נמוך
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 05/02/2019
תקופת התחזית: בחודש (עד לתאריך ה-05/03/2019)
אחוז דיוק: 90%
מניות להשקעה על בסיס אלגוריתמים לומדים

תחזית מכפיל מכירות נמוך מתאריך 05/02/2019 הניבה תשואות מרשימות בטווח של בחודש. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית AVP .. מניות נוספות עם תנועה בולטת: מניית WLH ומניית FTK . החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90%.

חברת אוון פרודקטס עוסקת בייצור ומכירה של מוצרי טיפוח ויופי. פעילות החברה מאורגנת בשלוש חטיבות עסקיות: חטיבת מוצרי טיפוח וחן מייצרת מוצרי קוסמטיקה, תמרוקים, בשמים, מוצרים לטיפול בעור וטואלטיקה. חטיבת האבזור עוסקת בייצור ושיווק תכשיטים, שעונים, ביגוד ואביזרים מעוצבים נוספים. חטיבה נוספת עוסקת בייצור ושיווק מוצרים לבית, מתנות, מוצרים דקוראטיביים, נרות וצעצועים. מוצרי החברה משווקים תחת שמות מסחריים מגוונים כגון Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Advance Techniques Hair Care, Avon Naturals, Mark ו-Avon Wellness. החברה משווקת את מוצריה באמצעות צוותי מכירה ישירה בארה"ב, קנדה, דרום אמריקה, אירופה ואסיה ובאמצעות אתר האינטרנט שלה. היא נוסדה ב-1886 ומרכזה בניו יורק.

.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.