מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

חבילה זו מתמקדת במניות אירופאיות בלבד.האלגוריתם של I know first מבוסס בינה מלאכותית סורק את כול המניות הנסחרות בבורסות אירופה ומפיק תחזית עפ"י פרקי זמן שונים למניות האירופאיות המומלצות ביותר לקנייה.בין הבורסות הנכללות בחבילה זו ניצן למצוא את הבורסה בגרמניה,לונדון ועוד.


שם החבילה: מניות אירופאיות מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 29/04/2018
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-02/05/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 3.07%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, ה מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 29/04/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית LWEA.MI עם תשואה מרשימה של 13.77%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית LCFE.MI עם תשואה של 7.18% וכן מניית LCOR.MI עם תשואה של 4.39%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 3.07%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של -1.28%.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.