מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

מניות אנרגיה מומלצותבחבילה זו ניתן למצוא את 10 מניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיות האנרגיה.רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).


שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 03/12/2017
תקופת התחזית: בחודש (עד לתאריך ה-03/01/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 14.62%
מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, ה מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמי בינה מלאכותית מתאריך 03/12/2017 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של בחודש. המניה המומלצת בחבילה זו PES הניבה תשואה מרשימה של 55.81%. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית IO עם תשואה של 43.06% וכן מניית DNR עם תשואה של 21.47% . התשואה הכוללת של התחזית הייתה 14.62% לעומת תשואה של 2.68% של מדד ה S&P 500.

חברת פיוניר אנרג'י סרוויסז עוסקת במתן שירותים שונים לחברות בתעשיית הנפט והגז. פעילות החברה כוללת בין היתר מתן שירותי הקמת בארות נפט וגז, הקמת חיווטים באזור, שירותי התקנת צינורות אספקה, הקמת מתקני קידוח ניידים ועוד. החברה פועלת בעיקר בארה"ב וקולומביה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.