מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים

מניות אנרגיה מומלצותבחבילה זו ניתן למצוא את 10 מניות המומלצות ביותר להשקעה מתעשיות האנרגיה.רשימה זו הינה למגמת מסחר חיובית (לונג).


שם החבילה: מניות אנרגיה מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 29/12/2017
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-02/01/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 4.18%
מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים

מניות מומלצות באמצעות אלגוריתמים : מבין התחזיות שהופקו ע"י האלגוריתם לטווח של ב–3 ימים ,בלטה חבילת מניות אנרגיה מומלצות. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית PES אשר הניבה תשואה של 14.29% ב-ב–3 ימים. מניות מומלצות ובולטות נוספות: מניית LGCY עם תשואה של 11.27% וכן מניית MCF עם תשואה של 7.16%. התשואה הממוצעת שהתקבלה ע"י התחזית היתה 4.18%-באותו חלון זמן, מדד ה S&P 500 הניבה תשואות ממוצעות נמוכות יותר של 0.31%.

חברת פיוניר אנרג'י סרוויסז עוסקת במתן שירותים שונים לחברות בתעשיית הנפט והגז. פעילות החברה כוללת בין היתר מתן שירותי הקמת בארות נפט וגז, הקמת חיווטים באזור, שירותי התקנת צינורות אספקה, הקמת מתקני קידוח ניידים ועוד. החברה פועלת בעיקר בארה"ב וקולומביה.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.