10 מניות מחשבים מומלצות.רשימת המניות להשקעה כוללת מניות מחשבים המומלצות למגמת מסחר חיובית/שלילית (מסחר שורט/לונג).שירות תחזית המניות המחשבים הוא שירות חדש מבית I Know First.

Computer Industry
שם החבילה: מניות מחשבים מומלצות
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 08/02/2019
תקופת התחזית: ב–3 ימים (עד לתאריך ה-12/02/2019)
אחוז דיוק: 90.00%
מניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 10,000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, המניות מומלצות על בסיס אלגוריתמים לומדים מתאריך 08/02/2019 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–3 ימים. המנייה המומלצת בעלת התנועה המשמעותית ביותר בתחזית זו היא מניית TYL . מניות בולטות נוספות: מניית AAPL ומניית CDNS -שהניבה תשואות מרשימות בתקופה של ב–3 ימים בלבד. החבילה שהוצעה הראתה אחוז דיוק 90.00%.

חברת טיילר טכנולוגיות מספקת שירותי ניהול מערכות מידע לגופי ממשל. פעילות החברה כולל מתן מגוון רחב של מוצרי תוכנה ושירותים עבור צרכי ה-IT של ערים, מחוזות, בתי ספר וגופי ממשל אחרים ברחבי ארה"ב. החברה מתקינה תוכנות ויישומים ומספקת שירותי מיקור חוץ נלווים, שירותי אירוח יישומים ומערכות מידע באמצעות מרכזי מאגרי נתונים וכן שירותי תמיכה מתמשכים. החברה הוקמה ב-1966 ומרכזה בדאלאס, טקסס.

*אחוזי דיוק: מספר הנכסים שנחזו באופן מדויק, מתוך הנכסים בעלי הסיגנלים הגבוהים ביותר.
לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
תחזית הנ"ל התאים הירוקים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והתאים האדומים מייצגים את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל תא מייצג מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל תא כוללת שני אינדיקטורים: עוצמת אות המגמה והסתברות התחזית.
הטבלה מצד שמאל מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית ואחוז הדיוק שהניבה כל תחזית.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.