מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית: 24.31% ב–7 ימים

מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

רשימת המניות להשקעה כוללת מניות המומלצות למגמת מסחר חיובית (מסחר לונג) עבור מניות ברזלאיות הנסחרות בארה"ב.


שם החבילה: מניות מומלצות בברזיל
פוזיצייה: לונג
תאריך פרסום התחזית: 08/10/2018
תקופת התחזית: ב–7 ימים (עד לתאריך ה-15/10/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 8.67%
מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית

בכל יום אלגוריתם המניות מסמן את המניות המומלצות ביותר מתוך 3000 הנכסים אחריהם הוא עוקב, ה מניות מומלצות על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 08/10/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–7 ימים. בין המניות המובילות ניתן היה למצוא את מניית CIG אשר הניבה תשואה של 24.31% ב-ב–7 ימים. מניות בולטות נוספות: מניית GOL אשר הניבה תשואה של כ-16.07% מניית ELP -שהניבה תשואה של כ-11.00% וכל זה בתקופה של ב–7 ימים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 8.67% לעומת תשואה של -4.67% של מדד ה S&P 500

חברת קומפניה אנרגטיקה דה מינה גרייז עוסקת בייצור, העברה והפצת חשמל בברזיל. נכון לסוף 2005 תפעלה החברה 53 מתקני ייצור חשמל הידרואלקטריים ותרמואלקטריים, חוות-רוח אחת ו-32 תת-תחנות, שהפיקו יחד כ-21,500 מגה-וואט, אותם מפיצה החברה באמצעות רשת קווי מתח גבוה באורך כולל של כ-395 אלף ק"מ לכ-6 מיליון צרכנים. בנוסף, מפיצה החברה גז טבעי, מספקת שירותי טלקומוניקציה ומציעה שירותי ייעוץ לאומיים ובינלאומיים. קומפניה אנרגטיקה דה מינה גרייז נוסדה ב-1952 ומרכזה בבלטו-הוריזונטה, ברזיל.

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.

Comments are closed.

Accessibility