מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית

חבילה זו מכילה תחזית ספציפית למטבע הביטקוין.כיום, מטבע הביטקוין הינו המטבע הוירטואלי הנסחר ביותר בעולם.התחזית מופקת ע"י האלוגוריתם מבוססת בינה מלאכותית היינה לפוזיצית מסחר חיובית (לונג)

שם החבילה: ביטקוין

תאריך פרסום התחזית: 29/01/2018
תקופת התחזית: ב–14 ימים (עד לתאריך ה-12/02/2018)
תשואה ממוצעת של האלגוריתם: 22.57%
מניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית

המניות מומלצות לשורט על בסיס בינה מלאכותית מתאריך 29/01/2018 הניבו תשואות מרשימות בטווח זמן של ב–14 ימים. המנייה המומלצת הבולטת בתחזית זו היא מניית MONERO עם תשואה מרשימה של 25.47% מניות בולטות נוספות: מניית BITCOIN אשר הניבה תשואה של כ-24.26% מניית DASH -שהניבה תשואה של כ-23.60% וכל זה בתקופה של ב–14 ימים בלבד. חבילה זאת הניבה תשואה ממוצעה הגבוהה משמעותית מביצועי מדד S&P 500 באותה תקופה. התשואה הכוללת של התחזית הייתה 22.57% לעומת תשואה של -7.55% של מדד ה S&P 500

לקבלת התחזית המעודכנת ביותר בכל יום לתיבת הדואר האלקטרוני

כיצד לקרוא את התחזית?

התחזית האלגוריתמית משמאל הופקה ע"י האלגוריתם בתאריך הנקוב.
בכל יום המנויים שלנו מקבלים את התחזית המעודכנת, כאשר כל תחזית כוללת את המניות המומלצות ואת ההזדמנויות הספציפיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך (6 טווחי זמן).
לדוגמא, התחזית לטווח של חודש עשויה לכלול מניות מומלצות השונות מהתחזית לטווח של 3 חודשים.
בתחזית הנ"ל הקוביות הירוקות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות החיוביות (פוזיציית לונג) והקוביות האדומות מייצגות את התחזיות האלגוריתמיות השליליות (פוזיציית שורט). כל קובייה מייצגת מנייה אחרת, כאשר המפה מסודרת על בסיס אותות המגמה, בסדר יורד.
כל קובייה כוללת שני אינדיקטורים: אות מגמה ועוצמת תחזית.
הטבלה מצד ימין מייצגת את ביצועי האלגוריתם בתם תקופת התחזית, את התשואה שהניבה כל תחזית ובנוסף את התשואה הממוצעת הכוללת.

לפירוט נוסף לגבי אופן קריאת התחזית, לחץ כאן.